Logowanie Rejestracja
Masz pytanie?

O NAS - prace w drewnie

 

Prace w drewnie

 

Dodatki do domu.pl  to sklep internetowy, który  prowadzi sprzedaż  wyrobów drewnianych, ręcznie robionych. Powstają one w naszej pracowni i dekoratorni, gdzie prowadzimy prace w drewnie.

Właścicielem sklepu internetowego: DodatkiDoDomu.pl jest:

Ekobudka Spółka z o.o.

ul. Kossaka 72, 85-307 Bydgoszcz

NIP: 9532745426

Pragniemy podkreślić, że Ekobudka działa jako spółka, ale nie dla zysku  (jest podmiotem not for profit).

 

Drewno moje hobby ?

 

Wszystko zaczęło się od prezentu dla mamy.. tak zaczęliśmy tworzyć  unikalne ozdoby. Kilka osób powiedziało sobie tak, drewno to moje hobby i  tak się zaczęło

Ale wyroby to przede wszystkim środek i narzędzie realizacji naszych celów społecznych. Działamy jako podmiot ekonomii społecznej, kierujemy się wartościami społecznymi, etycznymi  i szeroko pojętą troską o naturę. Współpracujemy z młodzieżą i seniorami. To oni w ramach warsztatów, wykonując prace w drewnie, tworzą wyroby… przy okazji odpoczywają , odstresowują się, rozwijają kontakty czy wreszcie zdobywają nowe umiejętności.

 

Co można zrobić z drewna ?

 

Tworzymy i oferujemy  ozdoby do domu, ozdoby świąteczne i oryginalne prezenty.

Aktualnie nasze główne wyroby to: świeczniki, drewniane choinki, misy tradycyjne i nowoczesne, zegary, obrazy z drewna, lampy, wieszaki i szereg innych dekoracji.

Wzory są naprawdę różne: naturalne i w kolorze. Każdy wyrób, efekt naszych prac w drewnie jest niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju. 

Co można jeszcze zrobić z drewna ? Polecamy oryginalne drewniane misy, świeczniki adwentowe, świeczniki z gwiazdą lub choinką, pojedyncze świeczniki, świeczniki z sercem,  choinki stojące z gwiazdą, choinki z zawieszką, choinki dekoracyjne.

Wśród naszych wyrobów nie brakuje stroików świątecznych. W szczególności polecamy te wykonane na dębinie. Są oryginalne i pięknie prezentują się zarówno w  pomieszczeniach tradycyjnych jak i nowoczesnych.

Każdy z nich może być oryginalnym prezentem…

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook